„Баските“ изпуснаха замалко трета поредна победа

7 Dni Varna20.10.20171060
28_2

Волейболният тим на Черно море-БАСК направи всичко възможно да вгорчи живота на Монтана, но не успя. Домакините от Варна отстъпиха с 2:3 (25:23, 14:25, 22:25, 25:23, 12:15) на селекцията на Даниел Пеев пред около 400 зрители в зала „Христо Борисов”. Така тимът от морската столица изпусна замалко третата си поредна победа в Суперлигата.

Срещата започна с преимущество за играчите на Виктор Карагьозов, които без особени проблеми поведоха с 1:0. Във втората част обаче те бяха тотално надиграни от съперника си, който се възползва и след още една спечелена част излезе напред в резултата с 2:1. Домакините се събудиха и отново бяха на ниво в четвъртия гейм и пратиха мача в тайбрек. Там, след изключителна драма надделя Монтана.