Само в 7DniVarna.bg

Суворово няма спирка по пътя към историческото класиране

7 Dni Varna13.05.20181950
444

С голове на кадри на Черно море отборът на Суворово продължава уверено да върви към най-доброто си класиране в историята – второ място в Трета лига – Североизточна група.

В мач от XXIX кръг суворовци победиха Септември с 4:2 в Тервел. Гостите дръпнаха с три бързи гола между 23-тата и 31-вата минути, вкарани от Костадин Иванов, Николай Илиев и Любомир Михалев от дузпа. Домакините намалиха към края на първото полувреме, а в началото на второто реализираха второ попадение. Точка на спора постави отново Николай Илиев, който се разписа с неудобния десен крак след пас на Коце Иванов в 66-ата минута.

„Играхме добре, но направихме много пропуски и затова интригата се върна за няколко минути”, заявиха треньорите на Суворово Мартин Христов и Живко Бояджиев.